Verslo modelis

 

Specializuoti programiniai sprendimai

 

Sintagma kuria arba pritaiko jau turimą ir išbandytą rinkoje programinę įrangą – unikalių verslo procesų variklį. Gilinamės į klientų tikslus ir jiems kylančias problemas, apibendriname sukauptas žinias, pasitelkiame geriausius pavyzdžius bei savo ilgametę patirtį ir pateikiame programinį sprendimą, leidžiantį klientams pabrėžti savo konkurencinius pranašumus.

 

Projektų valdymas

 

Spręsdama kliento iškeltą problemą, Sintagma prisiima sistemų diegimo riziką. Per daugiau kaip 19 veiklos metų esame įdiegę šimtus sistemų, todėl labai gerai žinome, kokių netikėtumų gali pasitaikyti ir kaip riziką valdyti. Esame pasirengę atvejams, kai tikslinami ir išplečiami reikalavimai sistemoms, kai nenumatytos aplinkybės pareikalauja papildomų žmogiškųjų ir organizacinių išteklių.

 

Klientų aptarnavimas

 

Puoselėjame ilgalaikius santykius su klientais – prižiūrėdami sistemas metų metus vis geriau suprantame specifinius poreikius. Ilgainiui Sintagma tampa partneriu, patarėju ir draugu – tai abipusiai naudinga. Tobulėdami patys, skatiname klientus tobulėti kartu su mumis. Vieni iš kitų mokomės ir semiamės patirties.

 

Kompleksiniai sprendimai

 

Garantuojame investicijų grąžą, nes tai, ką suteikiame klientui –  informacijos valdymo sistema, integruojanti technologijas, verslo procesus ir žmogiškuosius išteklius. Geriausius atstovaujamų gamintojų (IBM, Oracle”, Microsoft” ir kt.) produktus tiekiame pritaikydami konkretiems poreikiams, siedami įrangą ir sukauptas žinias apie geriausią informacijos valdymo sistemų praktiką. Rezultatas – aukščiausios kokybės kompleksiniai sprendimai, aprėpiantys techninę ir programinę įrangą, diegimą, mokymo ir aptarnavimo paslaugas.