Darbas ir karjera

Mūsų žmonės 

Sintagma subūrė aukštos kvalifikacijos kolektyvą - 84% darbuotojų turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą. Beveik pusė darbuotojų į mūsų įmonę atėjo iš Vilniaus Universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto. Tačiau įmonėje dirba ir Ekonomikos, Komunikacijos, Fizikos ir net Filologijos fakultetų absolventai. Daugiau kaip 60% žmonių dirba kompanijoje ilgiau nei 5 metus.

 

Sintagma siekia, kad jos darbuotojai būtų aukščiausios kvalifikacijos specialistai, nuolat tobulėtų, gilintųsi į modernias informacines technologijas ir siektų jų išmanymą patvirtinančių sertifikatų. 

 

Kokių specialistų ieškome

Sintagmos
vykdomi projektai – sudėtingi, intelektualūs ir ambicingi. Tokiam darbui visada reikia profesionalių specialistų, nuo kurių priklauso įmonės sėkmė. Profesionalumas yra tas atskaitos taškas, nuo kurio pagal įvairias sritis pradedami atrinkinėti darbuotojai. 

Sintagmai, kurios produktai pagrįsti moderniausiomis technologijomis, reikia talentingų programuotojų ir vadybininkų. Kompanijos žvilgsniai nuolat nukreipti į Vilniaus Universiteto Matematikos ir informatikos fakultetą. Laukiami matematikai, informatikai, finansų ir draudimo matematikai, ekonometrijos, o taip pat ir bibliotekininkystės bei informacijos specialistai. 

 

Ko tikimės iš specialistų

Informacinių technologijų pasaulis labai greitai kinta. Universitete studentai gauna tam tikrus pagrindus - profesines ir technines žinias. Tačiau dažnai fundamentalių dalykų supratimo nepakanka. Svarbu, kad pradedantis dirbti žmogus sugebėtų pats mokytis ir prisitaikyti prie darbo aplinkos. Atėjęs dirbti jaunas specialistas neturėtų pirmą kartą išgirsti apie elementariausius finansinius, vadybinius, marketingo ir kitokius dalykus.

 

Ką siūlome

Sintagma daug investuoja į žmogų – jis yra skatinamas nuolat siekti žinių ir tobulėti. Specialistų atlyginimai įmonėje – kylantys: kuo specialistas reikalingesnis, naudingesnis, tuo didesnis jo atlyginimas. Sintagma deda daug pastangų, kad sukurtų draugišką darbo atmosferą, skatina asmeninę iniciatyvą ir karjeros siekimą.

 

Karjera – žmogaus rankose

Karjeros galimybės priklauso nuo paties specialisto – nuo jo guvumo, sugebėjimo savo žinias paversti preke ir gerai organizuoti darbą. Jis turi būti iniciatyvus, žinoti, ko siekia. Pradirbęs įmonėje porą metų jaunas specialistas turi galimybę pradėti kilti karjeros laiptais ir, praėjęs visus darbo projektinėje komandoje etapus, užaugti iki projekto vadovo. Kiek laiko jam prireiks užaugti kaip specialistui labiausiai priklausys nuo įdėtų pastangų ir darbo rezultatų.

 

 

  

Kontaktai: tel. (5) 210 2400, faks. (5) 210 2401, jobs@sintagma.lt