Prie „Sintagmos“ prijungta bendrovė „Informacinių projektų sistemos“

2010 m. sausio 20 d. Vilnius. Š.m. sausio 11 d. buvo pabaigtas bendrovės UAB „Informacinių projektų sistemos" (IPS) prijungimas prie bendrovės UAB „Sintagma". Abi bendrovės priklauso „Asseco" grupei - didžiausiai informacinių technologijų įmonių grupei Centrinėje ir Rytų Europoje.

 

Nuo šios datos UAB „Sintagma“ perėmė visas UAB „Informacinių projektų sistemos“ teises ir pareigas, taip pat teises ir pareigas pagal prijungtos bendrovės sudarytus sandorius.

 

„Sintagma“ ir IPS jau daug metų kuria specializuotą programinę įrangą draudimo verslui valdyti. Šio prijungimo tikslas yra konsoliduoti draudimo informacinių sistemų kūrimo kompetencijas ir patirtį bei sustiprinti pozicijas draudimo informacinių sistemų sektoriuje Baltijos šalyse.

 

Sintagmos“ draudimo verslo valdymo sistemomis naudojasi Lietuvos, Latvijos, Kazachstano gyvybės ir ne gyvybės draudimo bendrovės, priklausančios tokioms grupėms, kaip SEB, PZU, ERGO, „Sampo“, „Aviva“ ir kt.

 

Apie „Sintagmą“

 

UAB „Sintagma” yra Lietuvos informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo  bendrovė, nuo 2007 m. priklausanti didžiausiai Centrinėje ir Rytų Europoje IT kompanijų Asseco” grupei. Ji specializuojasi didelių IT projektų srityje, kurdama programinę įrangą ir specializuotus sprendimus viešojo administravimo, draudimo, dokumentų ir turinio valdymo bei archyvavimo, bibliotekų ir archyvų procesų automatizavimo bei kitiems verslo sektoriams ir sritims. „Sintagmoje” dirba 140 darbuotojų.

 

Apie „Asseco“ grupę

 

„Asseco“ grupė yra tarptautinis įmonių aljansas, kuriantis ir teikiantis IT sprendimus visiems ūkio sektoriams. Grupės plėtrai vadovauja didžiausia Lenkijos IT kompanija „Asseco Poland SA“. „Asseco“ grupės įmonės veikia Lenkijos, Slovakijos, Čekijos Respublikos, Vokietijos, Austrijos, Danijos, Ispanijos, Lietuvos, Rumunijos, Serbijos, Kroatijos, Makedonijos, Juodkalnijos, Albanijos ir Bulgarijos rinkose. „Asseco“ grupėje dirba daugiau kaip 8500 specialistų. Pagal tarptautinį „Truffle 100“ reitingą „Asseco“ grupė užima penktą vietą tarp Europos programinės įrangos gamintojų. Daugiau informacijos - www.asseco.com.

 

###

Papildoma informacija:

Albertas Šermokas

UAB „Sintagma” generalinis direktorius

Tel. (8 5) 210 2400

 


 
Pateikta 2010-01-20
Reklamos ir viešųjų ryšių grupė