UAB „Sintagma” pajamos 2008 m. augo 5 proc.

Bendrovė stiprina pozicijas užimamuose rinkos segmentuose

 

2009 m. kovo 26 d. Vilnius. 2008 metais informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo įmonės UAB „Sintagma” pajamos išaugo 5 % ir pasiekė 25,5 mln. litų (2007 m. – 22,9 mln. Lt). Bendrovės suteiktų paslaugų apimtys per metus išaugo 10 % ir sudarė 16,2 mln. litų. Neaudituotais duomenimis ikimokestinis bendrovės pelnas iš pagrindinės veiklos 2008 m. buvo 1,85 mln. Litų (2,9 mln. litų 2007 metais).

„Nepaisant situacijos rinkoje, bendrovės pajamos 2008 metais augo ir tikimės, kad 2009 metais jos ir toliau augs. Per 2008 metus išlaikėme ir toliau stipriname pozicijas užimamuose rinkos segmentuose, kas padėjo sukurti gerą potencialą 2009 metams ir tolimesnei veiklai“, - komentuoja UAB „Sintagma“ generalinis direktorius Albertas Šermokas.

2008-ieji – tai pirmieji įmonės pilni metai „Asseco“ grupėje, didžiausioje Centrinės ir Rytų Europos IT grupėjė. Pasak A. Šermoko, 2009 metais „Sintagmos“ pagrindiniai tikslai yra stiprios regioninės IT grupės formavimas per įsigijimus ir susiliejimus, verslo plėtra Lietuvoje bei užsienio šalyse, tęstiniai ir ES struktūrinių fondų finansuojami projektai.

2008 m. Sintagma" užbaigė nacionalinės reikšmės IT projektus tokius kaip Ignalinos atominės elektrinės eksploatacijos nutraukimo sistemos, LR Seimo plenarinių posėdžių balsavimo sistemos, Lietuvos geografinės informacijos infrastruktūros sistemos, Kelių transporto priemonių techninės apžiūros informacinės sistemos, teisės aktų registro sukūrimas, vykdė elektroninių dokumentų saugojimo archyvuose sistemos, Vilniaus miesto interaktyvios mokyklos sistemos projektus, taip pat tęstinius projektus, kaip Statybos leidimų ir statybos valstybinės priežiūros informacinės sistemos (Infostatyba), Nacionalinio transporto priemonių draudimo sistemos projektus bei daug kitų.

 

2008 metais bendrovė apdovanota už stabilius ir rezultatyvius rezultatus platinant ir diegiant IBM programinę įrangą.

 

Apie „Sintagmą”

 

UAB „Sintagma” yra Lietuvos informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo  bendrovė, priklausanti didžiausiai Centrinėje ir Rytų Europoje IT kompanijų Asseco” grupei. Ji specializuojasi didelių IT projektų srityje, kurdama programinę įrangą ir specializuotus sprendimus viešojo administravimo, draudimo, dokumentų ir turinio valdymo bei archyvavimo, bibliotekų ir archyvų procesų automatizavimo bei kitiems verslo sektoriams ir sritims. „Sintagmoje” dirba daugiau kaip 140 darbuotojų.

 

###

Papildoma informacija:

Albertas Šermokas

UAB „Sintagma” generalinis direktorius

Tel. (8 ~5) 210 2400

 


 
Pateikta 2009-03-26
Reklamos ir viešųjų ryšių grupė