Pagrindinis puslapis MOBIS ir LIBIS forumų archyvas
Forumai uždaryti, todėl nėra prasmės čia registruotis
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

vadovėliai

 
Šis forumas uždarytas. Jūs negalite rašyti, atsakyti ar redaguoti temos   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Mobis
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Vaida



Prisijungė: 2008 04 03
Pranešimai: 6
Miestas: Jonava

PranešimasParašytas: 2008-04-03 (Ketvirtadienis), 09:48    Rašyti temą: vadovėliai Atsakyti su citata

Sveiki, gal kas galetų padėti, nelabai suprantu , kaip vadovėlių sąskaitoms priskiriami visuminėje apskaitoje Nr. Crying or Very sad Aprašymuose rašoma, kad automatiškai, tačiau, kai peržiūriu jau sutvarkytas sąskaitas, tai jos beveik visos priskirtos Nr.1, o po to net nežinau kodėl pradėjo priskirinėti Nr.2. Nors juk popieriniame varijante kiekviena sąskaita turi savo, didėjantį Nr. Ar galima kaip nors pačiam įrašyti Nr. ir ar galima pakeisti Nr. jau suvestoms sąskaitoms?Ačiū.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Versmė



Prisijungė: 2004 07 23
Pranešimai: 40

PranešimasParašytas: 2008-04-03 (Ketvirtadienis), 12:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Turite galvoje Vadovėlių gavime Įrašo eilės Nr? Šis numeris suteikiamas automatiškai. Taip viskas daroma, kaip ir grožinės lit. sąskaitose, tik pati Bendrosios apskaitos knyga kitokia nei Vadovėliuose. Sąskaitų eilės Nr. gali būti vienodi tik tada, kai peršoka metus. Pvz.: 2005, 2006, 2007 ir 2008 metų (jei buvo įvestų sąskaitų) įrašų eilės numeriai bus net 4 pirmieji numeriai, 4 antrieji numeriai ir taip toliau. Kitu atveju, jei sąskaitas pradėjote vesti tik 2008 metais, Įrašų eilės Nr. negali kartotis. Ranka jo nepataisysite. Uždarant pačią pirmą sąskaitą, programa išmeta langelį su sufleruojamu 1 numeriu, tik čia galite įrašyti kokį reikia, pvz. 3, o toliau programa pati tęs nuo 4 Nr. ir tokio langelio jau nebeišmes.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vaida



Prisijungė: 2008 04 03
Pranešimai: 6
Miestas: Jonava

PranešimasParašytas: 2008-04-03 (Ketvirtadienis), 13:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai ir aš supratau, kad kiekviena konkrečių metų sąskaita turėtų turėti savo didėjanti Nr. ,tačiau pas mane peržiūrint jau suvestą sąskaitą ties grafa:"Visuminė apskaita" 2007m. vadovėlių sąskaitoms suteikė (kokioms 15 sąskaitų) Nr.2, o po to likusioms kokioms 5, netikėtai priskyrė prie Nr.3. Vadovėlių sąskaitas pradėjau vesti šiais metais, tai 2 pirmoms 2008m sąskaitoms suteikė Nr.1, o po to vedant 2007m.- Nr.2. Bet kai gavus naują 2008m. sąskaitą ir įvedžiau, tai ją priskyrę Nr. 2. Nebesuprantu ką toliau daryti. Ar tas priskyrimas visuminės apskaitos Nr. turi kokią nors reikšmę ir kur aš tai "pajausiu".
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Versmė



Prisijungė: 2004 07 23
Pranešimai: 40

PranešimasParašytas: 2008-04-04 (Penktadienis), 08:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gali būti programos klaida. Taip neturi būti. Įtakos Įrašo eilės numeris paieškai neturi. Bendrosios apskaitos knyga formuojama pagal datą, kada pradėjote vesti sąskaitą į programą, sask. Nr. ir kt. Jei galit, paskambinkit man tel. 8-67596999. Gal aš ne taip suprantu Jūsų aiškinimą.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vaida



Prisijungė: 2008 04 03
Pranešimai: 6
Miestas: Jonava

PranešimasParašytas: 2008-04-07 (Pirmadienis), 07:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Greičiausiai supratote mane teisingai. Šiuo metu turiu suvedus maždaug 50 vadovėlių sąskaitų ir 3 jų priskirtos visuminėje apskaitoje Nr. 1, 30 sąskiatų- Nr. 2, ir 20 sąskaitų -Nr.3. Pas mane įdiegta nauja versija, gal dėl to, dar pabandysiu parašyti programos diegimo administratoriui, gal jis ką patars, o jei nieko neišeis, tada paskambinsiu jums. Ačiū.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Versmė



Prisijungė: 2004 07 23
Pranešimai: 40

PranešimasParašytas: 2008-04-07 (Pirmadienis), 09:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kažkas tikrai negerai programoj. Išbandžiau ir niekaip neatsekiau sekos, kodėl taip daro su Įrašo eilės Nr. Pakartojo Nr. po kelis kartus. Vadinasi ne vien jums blogai daro. Parašiau laiška Mariui į Sintagmą. Gal ką nors paaiškins ir pataisys.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vaida



Prisijungė: 2008 04 03
Pranešimai: 6
Miestas: Jonava

PranešimasParašytas: 2008-04-21 (Pirmadienis), 08:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, norejau dar karta paklausti, gal kartais suzinojot ka nors del tu vadoveliu saskaitu, nes man Marius atsake, kad kitose mokyklose kaip ir viskas tvarkoje, (bet gali buti, kad tiesiog niekas nepasitikrina kaip ten tra is tiesu), kad tai tik mano problema. Gal galetumet patarti pas ka galeciau kreiptis pagalbos. Crying or Very sad
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Versmė



Prisijungė: 2004 07 23
Pranešimai: 40

PranešimasParašytas: 2008-04-21 (Pirmadienis), 10:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man taip pat daro, o atsakymo t.p. nesulaukiau. Bet nematau problemos, tegul tie eilės Nr. būna tokie, jie niekur reikšmės neturi. Faktiškai, tai kaip ir grožinėje literatūroje, vadovėlių Retro sąskaita taip pat yra, nereikia kiekvienos sernos sąskaitos vesti atskirai. Aš pasidariau vieną sąskaitą ir dedu į ją vadovėlius, o kai gausiu naujus, tada įvedinėsiu kiekvieną naują atskirai. Gal ir problemos nebeliks. O bandyme gavosi taip, kaip pas Jus. Nekreipkit dėmesio, svarbu visi kt. skaičiai sueina Smile Laughing
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vaida



Prisijungė: 2008 04 03
Pranešimai: 6
Miestas: Jonava

PranešimasParašytas: 2008-04-21 (Pirmadienis), 11:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Šis forumas uždarytas. Jūs negalite rašyti, atsakyti ar redaguoti temos   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Mobis Visos datos yra GMT + 2 valandos
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005